Календар. Вища ліга U-16 та U-14

Незіграні матчі

Дата Матч
23.05.2021

(неділя)

ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ» (Овруч)
23.05.2021

(неділя)

«ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів)
30.05.2021

(неділя)

«ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮСШ» (Овруч)
30.05.2021

(неділя)

ФК Мал (Коростень) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир)
06.06.2021

(неділя)

«ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський)
06.06.2021

(неділя)

«ДЮСШ» (Овруч) – «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир)
13.06.2021

(неділя)

«ДЮСШ» (Овруч) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський)
13.06.2021

(неділя)

«СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів)
16.06.2021

(неділя)

«ДЮСШ-Блісп» (Бердичів) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський)
16.06.2021

(неділя)

ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів)

Розклад матчів ІІ кола

8 тур

12.05.2021

«ДЮСШ» (Овруч) – ФК «Мал» (Коростень)

«ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир)

«ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ» (Баранівка)

13.05.2021

«СДЮСШОР-Полісся»  (Житомир) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів)

 Тур 9

19.05.2021

«ДЮСШ» (Баранівка) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів)

«ДЮСШ» (Овруч) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир)

ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів)

20.05.2021

«СДЮСШОР-Полісся»  (Житомир) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський)

Тур 10

26.05.2021

«СДЮСШОР-Полісся»  (Житомир) – «ДЮСШ» (Баранівка)

27.05.2021

«ДЮСШ-Блісп»  (Бердичів) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир)

«ДЮСШ» (Овруч) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів)

ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський)

Тур 11

2.06.2021

«ДЮСШ» (Баранівка) – «ДЮСШ» (Овруч)

«ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів)

«СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – «ДЮКФП» (Новоград-Волинський)

3.06.2021

ФК «Мал» (Коростень) – «СДЮСШОР-Полісся» Полісся (Житомир)

Тур 12

9.06.2021

«СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – «СДЮСШОР-Полісся» (Житомир)

10.06.2021

ФК «Мал» (Коростень) – «ДЮСШ» (Баранівка)

«ДЮСШ-Блісп»  (Бердичів) – «ДЮСШ» (Овруч)

«ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ-Жерм» (Черняхів)

Тур 13

23.06.2021

«ДЮСШ» (Баранівка) – «ДЮСШ-Блісп»  (Бердичів)

«СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир) – ФК «Мал» (Коростень)

«ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ» (Овруч)

«ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – «СДЮСШОР-Полісся»  (Житомир)

 Тур 14

29.06.2021

«СДЮСШОР-Полісся» (Житомир) – «ДЮСШ» (Овруч)

30.06.2021

«ДЮСШ» (Баранівка) – «СДЮСШОР-Полісся-2» (Житомир)

«ДЮКФП» (Новоград-Волинський) – «ДЮСШ-Блісп» (Бердичів)

«ДЮСШ-Жерм» (Черняхів) – ФК «Мал» (Коростень)

Вища Ліга. І коло

* початок матчів U-14 – 11:00, а U-16 – 13:00 – СДЮСШОР «Полісся» Житомир, СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – домашні матчі

1 тур

16.09.2020

ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський – матч перенесено

«Мал» (Коростень) – ДЮСШ Овруч – матч перенесено

СДЮСШОР «Полісся-2» Житомир – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)

17.09.2020

ДЮСШ-Блісп Бердичів – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

2 тур

24.09.2020

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Баранівка

ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Овруч

ДЮСШ-Блісп  Бердичів – «Мал» (Коростень)

3 тур

30.09.2020

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ-Блісп  Бердичів

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮСШ Овруч

ДЮКФП Новоград-Волинський – «Мал» Коростень

1.09.2020

ДЮСШ Баранівка – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

4 тур

8.10.2020

ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Баранівка

ДЮСШ-Блісп  Бердичів – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)

ДЮКФП Новоград-Волинський – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – «Мал» (Коростень)

5 тур

14.10.2020

ДЮСШ Баранівка – ФК «Мал» Коростень

ДЮСШ Овруч – ДЮСШ-Блісп  Бердичів

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) – ДЮКФП Новоград-Волинський

15.10.2020

СДЮСШОР Полісся (Житомир) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)

6 тур

22.10.2020

ДЮСШ-Блісп  Бердичів – ДЮСШ Баранівка

«Мал» (Коростень) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)

ДЮСШ Овруч – ДЮКФП Новогорад-Волинський

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)

7 тур

28.10.2020

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – ДЮСШ Баранівка

ДЮСШ-Блісп  Бердичів – ДЮФКП Новоград-Волинський

«Мал» (Коростень) – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)

29.10.2020

ДЮСШ Овруч – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)