Чемпіонат Житомирської області серед молодших команд U12 та U11
U12 північ
1 | ДЮКФП (Новоград-Волинський) | 0:2 | Оріон (Нова-Борова) | ||
2 | ДЮСШ(Черняхів) | 0:11 | ФК Мал (Коростень) | ||
Тур 2 | |||||
Дата 04.10.2021 | |||||
3 | Оріон (Нова-Борова) | 3:0 | ФК Мал (Коростень) | ||
4 | ДЮКФП (Новоград-Волинський) | 2:1 | ДЮСШ (Лугини) | ||
Тур 3 | |||||
Дата 11.10.2021 | |||||
5 | ДЮСШ (Черняхів) | 0:4 | ДЮКФП (Новоград-Волинський) | ||
6 | ДЮСШ (Лугини) | 0:15 | Оріон (Нова-Борова) | ||
Тур 4 | |||||
Дата 01.04.2022 | |||||
7 | ДЮКФП (Новоград-Волинський) | ФК Мал (Коростень) | |||
Дата 18.10.2021 | |||||
8 | ДЮСШ (Лугини) | 1:1 | ДЮСШ (Черняхів) | ||
Тур 5 | |||||
Дата 25.10.2021 | |||||
9 | ДЮСШ (Черняхів) | 0:6 | Оріон (Нова-Борова) | ||
Дата 01.04.2022 | |||||
10 | ФК Мал (Коростень) | ДЮСШ (Лугини) |
U12 Південь
Коло 1 | |||||
Тур 1 | |||||
Дата 27.09.2021 | |||||
1 | ДЮСШ (Бердичів) | 1:0 | Фортуна (Андрушівка) | ||
2 | ДЮСШ-АІК (Чуднів) | 17:0 | ФК Миропіль | ||
Дата 30.09.2021 | |||||
3 | СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) | 8:0 | ДЮСШ (Баранівка) | ||
Тур 2 | |||||
Дата 04.10.2021 | |||||
4 | ФК Миропіль | 1:10 | СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) | ||
5 | Фортуна (Андрушівка) | 3:0 | ДЮСШ Баранівка (Баранівка) | ||
6 | ДЮСШ (Бердичів) | 4:1 | ДЮСШ-АІК (Чуднів) | ||
Тур 3 | |||||
Дата 11.10.2021 | |||||
7 | ДЮСШ-АІК (Чуднів) | 6:1 | Фортуна (Андрушівка) | ||
8 | СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) | 8:4 | ДЮСШ (Бердичів) | ||
9 | ДЮСШ (Баранівка) | 4:1 | ФК Миропіль (Миропіль) | ||
Тур 4 | |||||
Дата 18.10.2021 | |||||
10 | Фортуна (Андрушівка) | 3:0 | ФК Миропіль (Миропіль) | ||
11 | ДЮСШ (Бердичів) | 10:0 | ДЮСШ (Баранівка) | ||
Дата 15.10.2021 | |||||
12 | ДЮСШ-АІК (Чуднів) | 2:6 | СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) | ||
Тур 5 | |||||
Дата 25.10.2021 | |||||
13 | СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) | 6:0 | Фортуна (Андрушівка) | ||
14 | ДЮСШ (Баранівка) | 1:3 | ДЮСШ-АІК Чуднів (Чуднів) | ||
Дата 26.10.2021 | |||||
15 | ФК Миропіль | 1:11 | ДЮСШ (Бердичів) |
U12 Центр
Тур 1 | |||||
Дата 21.10.2021 | |||||
1 | ДЮСШ (Романів) | 2:3 | ДЮСШ (Малин) | ||
Дата 27.09.2021 | |||||
2 | ДЮСШ Іршанськ (Іршанськ) | 1:2 | ДЮСШ (Овруч) | ||
Тур 2 | |||||
Дата 04.10.2021 | |||||
3 | ДЮСШ (Малин) | 2:1 | ДЮСШ (Овруч) | ||
Дата 01.04.2022 | |||||
4 | ДЮСШ (Романів) | Темп (с. Селянщина) | |||
Тур 3 | |||||
Дата 11.10.2021 | |||||
5 | Темп (с. Селянщина) | 2:6 | ДЮСШ (Малин) | ||
6 | ДЮСШ (Іршанськ) | 3:0 | ДЮСШ (Романів) | ||
Тур 4 | |||||
Дата 16.10.2021 | |||||
7 | ДЮСШ (Романів) (22003703) | 2:3 | ДЮСШ (Овруч) | ||
Дата 18.10.2021 | |||||
8 | Темп (с. Селянщина) (22003706) | 2:2 | ДЮСШ (Іршанськ) | ||
Тур 5 | |||||
Дата 25.10.2021 | |||||
9 | ДЮСШ (Іршанськ) | 1:0 | ДЮСШ (Малин) | ||
Дата 01.04.2022 | |||||
10 | ДЮСШ (Овруч) | Темп (с. Селянщина) |
U11 Центр
Коло 1 | |||||
Тур 1 | |||||
Дата 27.09.2021 | |||||
1 | ДЮСШ (Хорошів) | 0:9 | ДЮСШ (Попільня) | ||
2 | Stone Town (Коростишів) | 4:1 | ДЮСШ (Радомишль) | ||
Тур 2 | |||||
Дата 04.10.2021 | |||||
3 | ДЮСШ (Попільня) | 3:0 | ДЮСШ (Радомишль) | ||
4 | ДЮСШ (Хорошів) | 0:16 | ФК Мал-2 (Коростень) | ||
Тур 3 | |||||
Дата 11.10.2021 | |||||
5 | ФК Мал-2 (Коростень) | 4:3 | ДЮСШ (Попільня) | ||
6 | Stone Town (Коростишів) | 0:0 | ДЮСШ (Хорошів) | ||
Тур 4 | |||||
Дата 18.10.2021 | |||||
7 | ДЮСШ (Хорошів) | 1:3 | ДЮСШ (Радомишль) | ||
8 | ФК Мал-2 (Коростень) | 6:0 | Stone Town (Коростишів) | ||
Тур 5 | |||||
Дата 25.10.2021 | |||||
9 | Stone Town (Коростишів) | 1:5 | ДЮСШ Попільня (Попільня) | ||
10 | ДЮСШ (Радомишль) | 0:5 | ФК Мал-2 (Коростень) |
U11 Південь
Тур 1 | |||||
Дата 30.09.2021 | |||||
1 | СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) | 7:0 | ДЮСШ (Баранівка) | ||
Дата 29.09.2021 | |||||
2 | ДЮСШ-АІК (Чуднів) | 0:8 | ДЮСШ-2 (Бердичів) | ||
Дата 27.09.2021 | |||||
3 | ДЮСШ (Бердичів) | 3:0 | Фортуна (Андрушівка) | ||
Тур 2 | |||||
Дата 05.10.2021 | |||||
4 | Фортуна (Андрушівка) | 3:0 | ДЮСШ (Баранівка) | ||
Дата 07.10.2021 | |||||
5 | ДЮСШ-2 (Бердичів) | 1:9 | СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) | ||
Дата 04.10.2021 | |||||
6 | ДЮСШ (Бердичів) | 5:0 | ДЮСШ-АІК (Чуднів) | ||
Тур 3 | |||||
Дата 11.10.2021 | |||||
7 | ДЮСШ-АІК (Чуднів) | 1:0 | Фортуна (Андрушівка) | ||
8 | СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) | 1:1 | ДЮСШ (Бердичів) | ||
9 | ДЮСШ (Баранівка) | 0:2 | ДЮСШ-2 (Бердичів) | ||
Тур 4 | |||||
Дата 18.10.2021 | |||||
10 | Фортуна (Андрушівка) | 0:1 | ДЮСШ-2 (Бердичів) | ||
11 | ДЮСШ (Бердичів) | 6:0 | ДЮСШ (Баранівка) | ||
12 | ДЮСШ-АІК (Чуднів) | 0:6 | СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) | ||
Тур 5 | |||||
Дата 25.10.2021 | |||||
13 | СДЮСШОР “Полісся” (Житомир) | 11:0 | Фортуна (Андрушівка) | ||
14 | ДЮСШ (Баранівка) | 1:3 | ДЮСШ-АІК (Чуднів) | ||
Дата 26.10.2021 | |||||
15 | ДЮСШ-2 (Бердичів) | 3:3 | ДЮСШ (Бердичів) |
U11 Північ
Тур 1 | |||||
Дата 27.09.2021 | |||||
1 | ДЮКФП (Новоград-Волинський) | 0:2 | Оріон (Нова-Борова | ||
2 | ДЮСШ (Черняхів) | 0:11 | ФК Мал (Коростень) | ||
Тур 2 | |||||
Дата 04.10.2021 | |||||
3 | Оріон (Нова-Борова) (22002289) | 0:3 | ФК Мал (Коростень) | ||
4 | СДЮСШОР “Полісся-2” (Житомир) | 15:0 | ДЮСШ (Черняхів) | ||
Тур 3 | |||||
Дата 11.10.2021 | |||||
5 | ДЮСШ (Черняхів) | 0:11 | ДЮКФП (Новоград-Волинський) | ||
6 | ФК Мал (Коростень) | 0:4 | СДЮСШОР “Полісся-2” (Житомир) | ||
Тур 4 | |||||
Дата 16.10.2021 | |||||
7 | Оріон (Нова-Борова) | 1:2 | СДЮСШОР “Полісся-2” (Житомир) | ||
Дата 01.04.2022 | |||||
8 | ДЮКФП (Новоград-Волинський) | ФК Мал (Коростень) | |||
Тур 5 | |||||
Дата 25.10.2021 | |||||
9 | ДЮСШ (Черняхів) | 0:6 | Оріон (Нова-Борова) | ||
Дата 01.04.2022 | |||||
10 | СДЮСШОР “Полісся-2” (Житомир) | ДЮКФП (Новоград-Волинський) |
U-11 південь
1 тур 27.09
ДЮСШ Бердичів – «Фортуна» Андрушівка – 1:0
ДЮСШ-АІК Чуднів – ДЮСШ Бердичів-2 – 29.09
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ Баранівка – 7:0
U-11 північ
1 тур 27.09
ДЮФКП Новоград-Волинський – «Оріон» (Нова Борова) – 0:1
ДЮСШ-Жерм Черняхів – «Мал» (Коростень) – 0:13
U-11 центр
1 тур 27.09
ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Попільня – 0:4
«Stone Town» (Коростишів) – ДЮСШ-Полісся Радомишль – 4:1
U-12 південь
1 тур 27.09
ДЮСШ Бердичів U-12 – «Фортуна» Андрушівка U-12 – 1:0
ДЮСШ-АІК Чуднів – ФК Миропіль – 17:0
СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) U-12 –ДЮСШ Баранівка U-12 – 8:0
U-12 північ
1 тур 27.09
ДЮФКП Новоград-Волинський – «Оріон» (Нова Борова) – 0:2
ДЮСШ Лугини – ДЮСШ Малин – 0:4
ДЮСШ-Жерм Черняхів U-12– «Мал» (Коростень) U-12 – 0:11
2 тур
Північ
«Оріон» (Нова Борова) U-11 – «Мал» (Коростень) U-11 – 0:3
«Оріон» (Нова Борова) U-12 – «Мал» (Коростень) U-12 – 3:0
СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) U-11 – ДЮСШ-Жерм Черняхів U-11 – 15:0
ДЮФКП Новоград-Волинський U-12 – ДЮСШ Лугини U-12 – 2:1
Південь
5.10.2021 «Фортуна» Андрушівка U-11 – ДЮСШ Баранівка U-11 – 3:0
5.10.2021 «Фортуна» Андрушівка U-12 – ДЮСШ Баранівка U-12 – 3:0
ФК Миропіль U-12 – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) U-12 – 1:10
ДЮСШ Бердичів-2 U-11 – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) U-11 –
ДЮСШ Бердичів U-11 – ДЮСШ-АІК Чуднів U-11 – 5:0
ДЮСШ Бердичів U-12 – ДЮСШ-АІК Чуднів U-12 – 4:1
2 тур
Центр
ДЮСШ Попільня U-11 – ДЮСШ Радомишль U-11 – 3:0
ДЮСШ Хорошів U-11 – «Мал-2» (Коростень) U-11 – 0:16
ДЮСШ Малин U-12 – ДЮСШ Овруч U-12 – 2:1
ДЮСШ Романів U-12 – «Темп» (Селянщина) U-12 – перенесено на резервний день