Календар. Перша ліги U-16 та U-14

 Розклад матчів ІІ кола

Південь U-14

Незіграні матчі

Дата Матч
20.06.2021

(неділя)

ДЮСШ  (Бердичів) – ДЮСШ (Ружин)
20.06.2021

(неділя)

ФК Миропіль – ДЮСШ-АІК (Чуднів)
20.06.2021

(неділя)

Полісся (м. Житомир) –  ДЮСШ (Любар)
25.06.2021

(п’ятниця)

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Ружин
25.06.2021

(п’ятниця)

ДЮСШ (Бердичів) – Фортуна (Андрушівка)
29.06.2021

(вівторок)

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – Полісся (м. Житомир)
29.06.2021

(вівторок)

Фортуна (Андрушівка) –  ДЮСШ (Любар)
29.06.2021

(вівторок)

ФК Миропіль – ДЮСШ (Бердичів)

  Тур 8

13.05.2021 (четверг)

ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ (Бердичів)

ФК Миропіль– ДЮСШ (Любар)

Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ-АІК (Чуднів)

ФК Брусилів – Полісся (м. Житомир)

Тур 9

18.05.2021 (вівторок)

ФК Брусилів – ДЮСШ (Ружин)

Полісся (м. Житомир) – Фортуна (Андрушівка)

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ФК Миропіль

ДЮСШ (Любар) – ДЮСШ (Бердичів)

Тур 10

25.05.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ (Любар)

Фортуна (Андрушівка) – ФК Брусилів

ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ-АІК (Чуднів)

ФК Миропіль – Полісся (м. Житомир)

Тур 11

03.06.2021 (четвер)

Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ (Ружин)

ФК Брусилів – ФК (Миропіль)

Полісся (м. Житомир) – ДЮСШ (Бердичів)

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ (Любар)

Тур 12

17.06.2021 (четвер)

ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ-АІК (Чуднів)

ДЮСШ (Любар) –  Полісся (м. Житомир)

ДЮСШ (Бердичів) – ФК Брусилів

ФК Миропіль – Фортуна (Андрушівка)

Тур 13

04.07.2021 (неділя)

ФК Миропіль – ДЮСШ (Ружин)

Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ (Бердичів)

ФК Брусилів – ДЮСШ (Любар)

Полісся (м. Житомир) – ДЮСШ-АІК  (Чуднів)

Тур 14

08.07.2021 (четвер)

ДЮСШ (Ружин) – Полісся (м. Житомир)

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ФК Брусилів

ДЮСШ (Любар) – Фортуна (Андрушівка)

ДЮСШ (Бердичів) – ФК Миропіль

Північ U-14

Незіграні матчі

Дата Матч
13.06.2021

(неділя)

ФК Мал (Коростень) – ДЮСШ (Хорошів)
17.06.2021

(четвер)

ДЮСШ (Радомишль) – ДЮКФП (Новоград-Волинський)
20.06.2021

(неділя)

Оріон (Нова-Борова) – ФК Мал (Коростень)

 Тур 8

13.05.2021 (четвер)

ДЮСШ (Довбиш)ДЮКФП (Новоград-Волинський)

ФК Мал (Коростень) ДЮСШ (Лугини)

ДЮСШ (Хорошів)Оріон (Нова-Борова)

Тур 9

20.05.2021 (четвер)

ДЮСШ (Хорошів) ДЮСШ (Довбиш)

ДЮСШ (Радомишль)ФК Мал (Коростень)

ДЮСШ (Лугини) ДЮКФП (Новоград-Волинський)

Тур 10

25.05.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Довбиш) Оріон (Нова-Борова)

ДЮСШ (Радомишль) ДЮСШ (Хорошів)

ДЮКФП (Новоград-Волинський) ФК Мал (Коростень)

 Тур 11

03.06.2021 (четвер)

ДЮСШ (Довбиш) ДЮСШ (Радомишль)

ДЮСШ (Лугини)Оріон (Нова-Борова)

ДЮКФП (Новоград-Волинський)ДЮСШ (Хорошів)

Тур 12

09.06.2021 (середа)

ДЮСШ (Хорошів) ФК Мал (Коростень)

Оріон (Нова-Борова)ДЮКФП (Новоград-Волинський)

ДЮСШ (Радомишль) ДЮСШ (Лугини)

Тур 13

24.06.2021 (четвер)

ФК Мал (Коростень)ДЮСШ (Довбиш)

ДЮСШ (Хорошів) ДЮСШ (Лугини)

Оріон (Нова-Борова) ДЮСШ (Радомишль)

Тур 14

28.06.2021 (понеділок)

ДЮСШ (Довбиш) ДЮСШ (Лугини)

ДЮКФП (Новоград-Волинський) ДЮСШ (Радомишль)

ФК Мал (Коростень)Оріон (Нова-Борова)

Південь U-16

Незіграні матчі

Дата Матч
30.05.2021

(неділя)

ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ (Романів)
3.06.2021

(четвер)

Темп (с. Селянщина) –ДЮСШ (Бердичів)
6.06.2021

(неділя)

«СДЮСШОР-Полісся» (м. Житомир) – ДЮСШ (Романів)

 Тур 6

13.05.2021 (четвер)

ДЮСШ  (Бердичів) – ДЮСШ (Романів)

ДЮСШ (Коростишів) – Полісся (м. Житомир)

Тур 7

20.05.2021 (четвер)

Полісся (м. Житомир) – Темп (с. Селянщина)

ДЮСШ (Романів) – ДЮСШ (Коростишів)

Тур 8

26.05.2021 (середа)

ДЮСШ (Коростишів) – ДЮСШ (Бердичів)

Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ (Романів)

 Тур 9

08.06.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Бердичів) – Полісся (м. Житомир)

ДЮСШ (Коростишів) – Темп (с. Селянщина)

Тур 10

15.06.2021 (вівторок)

Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ  (Бердичів)

Полісся (м. Житомир) – ДЮСШ (Романів)

Північ U-16

Незіграні матчі

Дата Матч
30.05.2021

(неділя)

Городницька ЗОШ (Городниця) ДЮКФП (Новоград-Волинський)

Тур 6

13.05.2021 (четвер)

ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Хорошів)

ДЮКФП (Новоград-Волинський) – Городницька ЗОШ (Городниця)

ДЮСШ (Малин) – ДЮСШ (Ємільчине)

 Тур 7

18.05.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Ємільчине)

ДЮСШ (Хорошів) – Городницька ЗОШ (Городниця)

ДЮСШ (Малин) – ДЮКФП (Новоград-Волинський)

 Тур 8  

26.05.2021 (середа)

ДЮКФП (Новоград-Волинський) –ДЮСШ (Іршанськ)

Городницька ЗОШ (Городниця) –ДЮСШ (Малин)

ДЮСШ (Ємільчине) – ДЮСШ (Хорошів)

 Тур 9

01.06.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Малин) – ДЮСШ (Іршанськ)

ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Хорошів)

Городницька ЗОШ (Городниця) – ДЮСШ (Ємільчине)

 Тур 10

08.06.2021 (вівторок)

ДЮСШ (Іршанськ) – Городницька ЗОШ (Городниця)

ДЮСШ (Ємільчине) – ДЮКФП (Новоград-Волинський)

ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ (Малин)

Календар ДЮФЛ Житомирської області сезону 2020/2021 років
у вікових категоріях U-14, U-16
Перша ліга
1 тур
25.09.20.2020
 
Південь
U
-14
ДЮСШ Бердичів U14 – ДЮСШ Ружин – перенесено на резервний день
ДЮСШ Любар  – ФК Миропіль
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – Фортуна (Андрушівка)
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U14 – ФК Брусилів
 
Північ
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U14/16  – ДЮСШ Довбиш – перенесено на резервний день
ДЮСШ Лугини   – ФК «Мал-2» Коростень
ДЮСШ Радомишль  – ——
Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Хорошів U14/16
 
Південь
U-16
ДЮСШ Бердичів U16/14 – ДЮСШ Романів  – 24.09.2020
ДЮСШ Коростишів – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U16 – перенесено на резервний день
Темп (с. Селянщина) – —–
 
Північ
ДЮСШ Хорошів 16/14  – ДЮСШ Іршанськ
ДЮСШ Ємільчине  – ДЮСШ Малин
Городницька ЗОШ  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U 16 – перенесено на резервний день
2 тур 

29.09.2020, 01.10.2020

Північ
U-14

ДЮСШ Довбиш  – ДЮСШ Хорошів 14/16
—— – Оріон (Нова-Борова)
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Радомишль
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16  – ДЮСШ Лугини 01.10.2020

U-16

ДЮСШ Ємільчине  – ДЮСШ Іршанськ|
Городницька ЗОШ  – ДЮСШ Хорошів 16/14 01.10.2020
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14 – ДЮСШ Малин 01.10.2020

Південь
U-14

ДЮСШ Ружин  – ФК Брусилів
Фортуна (Андрушівка)  – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-14
ФК Миропіль  – ДЮСШ-АІК (Чуднів)
ДЮСШ Бердичів 16/14  – ДЮСШ Любар

U-16

ДЮСШ Бердичів 16/14  – —–
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) U-16 – Темп (с. Селянщина)
ДЮСШ Романів  – ДЮСШ Коростишів

3 тур
06.10.2010, 07.10.2020

Північ – 06.10
U-14

Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Довбиш
ДЮСШ Хорошів 14/16  – ДЮСШ Радомишль
—— – ДЮСШ Лугини
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16

U-16

ДЮСШ Іршанськ  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14 – 07.10
ДЮСШ Малин  – Городницька ЗОШ
ДЮСШ Хорошів 16/14  – ДЮСШ Ємільчине

 

Південь – 07.10
U-14

ДЮСШ Любар  – ДЮСШ Ружин
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Бердичів 16/14
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ФК Миропіль
ФК Брусилів  – Фортуна (Андрушівка)

U-16

ДЮСШ Коростишів – ДЮСШ Бердичів 16/14
Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Романів
—– – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14

4 тур
13.10.2020, 15.10.2020

Північ – 15.10
U-14

ДЮСШ Радомишль  – ДЮСШ Довбиш – 13.10
Оріон (Нова-Борова)  – ДЮСШ Лугини
ДЮСШ Хорошів 14/16  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16
—— – ФК «Мал-2» Коростень

U-16

ДЮСШ Іршанськ  – ДЮСШ Малин
ДЮСШ Хорошів 16/14  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14
ДЮСШ Ємільчине  – Городницька ЗОШ

 

Південь – 13.10
U-14

ДЮСШ Ружин  – Фортуна (Андрушівка)
ФК Миропіль  – ФК Брусилів
ДЮСШ Бердичів 16/14 – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14
ДЮСШ Любар  – ДЮСШ-АІК (Чуднів)

U-16

ДЮСШ Бердичів 16/14  – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14
ДЮСШ Романів  – —–
ДЮСШ Коростишів –  Темп (с. Селянщина)

5 тур
20.10.2020, 21.10.2020

Північ – 20.10
U-14

ДЮСШ Довбиш  – ——
ФК «Мал-2» Коростень – ДЮСШ Хорошів 14/16
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16  – Оріон (Нова-Борова)
ДЮСШ Лугини   – ДЮСШ Радомишль

U-16

Городницька ЗОШ  – ДЮСШ Іршанськ
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 16/14 – ДЮСШ Ємільчине
ДЮСШ Малин  – ДЮСШ Хорошів 16/14 – 21.10

 

Південь – 21.10
U-14

ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ Ружин
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Любар
ФК Брусилів  – ДЮСШ Бердичів 16/14
Фортуна (Андрушівка)  – ФК Миропіль

U-16

Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ Бердичів 16/14
—– – ДЮСШ Коростишів
СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Романів

6 тур
27.10.2020

Північ – 27.10
U-14

ДЮСШ Довбиш  – ФК «Мал-2» Коростень
ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16  – ——
ДЮСШ Лугини   – ДЮСШ Хорошів 14/16
ДЮСШ Радомишль  – Оріон (Нова-Борова)

 

Південь
U-14

ДЮСШ Ружин  – ФК Миропіль
ДЮСШ Бердичів 16/14 – Фортуна (Андрушівка)
ДЮСШ Любар  – ФК Брусилів
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14

7 тур
30.10.2020

Північ – 30.10
U-14

ДЮСШ Лугини   – ДЮСШ Довбиш
ДЮСШ Радомишль  – ДЮКФП (Новоград-Волинський) 14/16
Оріон (Нова-Борова)  – ФК «Мал-2» Коростень
ДЮСШ Хорошів 14/16  – ——

 

Південь
U-14

СДЮСШОР Полісся-2 (Житомир) 16/14 – ДЮСШ Ружин
ФК Брусилів  – ДЮСШ-АІК (Чуднів)
Фортуна (Андрушівка)  – ДЮСШ Любар
ФК Миропіль  – ДЮСШ Бердичів 16/14