Результати ДЮФЛ Житомирської області сезону 2020/2021 років у вікових категоріях U-10, U-12
ІІ коло
Група № 1. U-12, U-10
Незіграні матчі
Дата | Матч |
11.06.2021 (п’ятниця) | Ю12 ДЮСШ (Коростишів) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 2:2
Ю10 ДЮСШ (Коростишів) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 1:2 |
11.06.2021 (п’ятниця) | Ю12 Станишівська ОТГ – ДЮСШ (Бердичів) – 0:3
Ю10 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ (Бердичів) – 12:0 |
6 тур
14.05.2021 (п’ятниця)
Ю12 ДЮСШ-2 (Бердичів) – ДЮСШ (Попільня) – 2:0
Ю10 ДЮСШ-2 (Бердичів) – ДЮСШ (Попільня) – 1:4
Ю12 Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ (Бердичів) – 2:6
Ю10 Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ (Бердичів) – 0:5
Ю12 ФК Левків – ДЮСШ (Коростишів) – 5:1
Ю10 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ (Коростишів) – 12:0
7 тур
17.05.2021 (понеділок)
Ю12 ФК Левків – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 3:5
Ю10 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 15:0
Ю12 ДЮСШ (Коростишів) – Фортуна (Андрушівка) – 2:3
Ю10 ДЮСШ (Коростишів) – Фортуна (Андрушівка) – 1:2
Ю12 ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ (Попільня) – 2:0
Ю10 ДЮСШ (Бердичів) – ДЮСШ (Попільня) – 1:1
8 тур
24.05.2021 (понеділок)
Ю12 ДЮСШ-2 (Бердичів) – ДЮСШ (Бердичів) – 2:6
Ю10 ДЮСШ-2 (Бердичів) – ДЮСШ (Бердичів) – 0:1
Ю12 ДЮСШ (Попільня) – ДЮСШ (Коростишів) – 4:1
Ю10 ДЮСШ (Попільня) – ДЮСШ (Коростишів) – 7:0
Ю12 Фортуна (Андрушівка) – ФК Левків – 3:2
Ю10 Фортуна (Андрушівка) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 0:12
9 тур
31.05.2021 (понеділок)
Ю12 Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 5:3
Ю10 Фортуна (Андрушівка) – ДЮСШ-2 (Бердичів) – 1:1
Ю12 ФК Левків – ДЮСШ (Попільня) – 4:0
Ю10 СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – ДЮСШ (Попільня) – 4:0
Ю12 ДЮСШ (Коростишів) – ДЮСШ (Бердичів) – 0:2
Ю10 ДЮСШ (Коростишів) – ДЮСШ (Бердичів) – 0:5
10 тур
7.06.2021 (понеділок)
Ю12 ДЮСШ-2 (Бердичів) – ДЮСШ (Коростишів) – 5:3
Ю10 ДЮСШ-2 (Бердичів) – ДЮСШ (Коростишів) – 4:0
Ю12 ДЮСШ (Бердичів) – ФК Левків – 3:0
Ю10 ДЮСШ (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир) – 1:3
Ю12 ДЮСШ (Попільня) – Фортуна (Андрушівка) – 0:2
Ю10 ДЮСШ (Попільня) – Фортуна (Андрушівка) – 8:0
Група № 2. U-12, U-10
Незіграні матчі
Дата | Матч |
24.05.2021(понеділок) | ФК Мал (Коростень) – ФК Мал-2 (Коростень) Ю12 – 1:2 Ю10 – 1:1 |
31.05.2021(понеділок) | Оріон (Нова-Борова) – ФК Мал-2 (Коростень) Ю12 – 2:2 Ю10 – 3:3 |
31.05.2021(понеділок) | ДЮСШ (Баранівка) – ФК Мал (Коростень) Ю12 – 0:7 Ю10 – 0:4 |
07.06.2021(понеділок) | ФК Мал-2 (Коростень) – СК-Титан (Радомишль) Ю12 – 3:0 Ю10 – 3:0 |
07.06.2021(понеділок) | ФК Мал (Коростень) – ДЮСШ (Овруч) Ю12 – 7:0 Ю10 – 6:0 |
8 тур
14.05.2021 (п’ятниця)
Ю12 ФК Мал (Коростень) – Оріон (Нова-Борова) – 2:1
Ю10 ФК Мал (Коростень) – Оріон (Нова-Борова) – 4:1
Ю12 ДЮСШ (Баранівка) – ФК Мал-2 (Коростень) – 0:3
Ю10 ДЮСШ (Баранівка) – ФК Мал-2 (Коростень) – 0:3
Ю12 СК-Титан (Радомишль) – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 1:1
Ю10 СК-Титан (Радомишль) – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 3:0
9 тур
21.05.2021 (п’ятниця)
Ю12 СК-Титан (Радомишль) – ДЮСШ (Баранівка) – 1:1
Ю10 СК-Титан (Радомишль) – ДЮСШ (Баранівка) – 3:0
Ю12 Оріон (Нова-Борова) – ДЮСШ Овруч (Овруч) – 9:0
Ю10 Оріон (Нова-Борова) – ДЮСШ Овруч (Овруч) – 5:0
Ю12 ФК Мал-2 (Коростень) – ФК Мал (Коростень) – 6:8
Ю10 ФК Мал-2 (Коростень) – ФК Мал (Коростень) – 1:2
10 тур
28.05.2021 (п’ятниця)
Ю12 ДЮСШ Овруч (Овруч) – ФК Мал-2 (Коростень) – 1:2
Ю10 ДЮСШ Овруч (Овруч) – ФК Мал-2 (Коростень) – 1:6
Ю12 ФК Мал (Коростень) – СК-Титан (Радомишль) – 7:0
Ю10 ФК Мал (Коростень) – СК-Титан (Радомишль) – 11:0
Ю12 ДЮСШ (Баранівка) – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 0:2
Ю10 ДЮСШ (Баранівка) – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 3:0
11 тур
04.06.2021 (п’ятниця)
Ю12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ФК Мал (Коростень) – 0:2
Ю10 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ФК Мал (Коростень) – 0:3
Ю12 СК-Титан (Радомишль) – ДЮСШ (Овруч) – 2:9
Ю10 СК-Титан (Радомишль) – ДЮСШ (Овруч) – 1:3
Ю12 ФК Мал-2 (Коростень) – Оріон (Нова-Борова) – 1:2
Ю10 ФК Мал-2 (Коростень) – Оріон (Нова-Борова) – 2:2
12 тур
11.06.2021 (п’ятниця)
Ю12 Оріон (Нова-Борова) – СК-Титан (Радомишль) – 4:2
Ю10 Оріон (Нова-Борова) – СК-Титан (Радомишль) – 3:0
Ю12 ФК Мал (Коростень) – ДЮСШ (Баранівка) – 12:0
Ю10 ФК Мал (Коростень) – ДЮСШ (Баранівка) – 14:1
Ю12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ (Овруч) – 6:0
Ю10 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – ДЮСШ (Овруч) – 0:3
13 тур
14.06.2021 (понеділок)
Ю12 ДЮСШ (Баранівка) – ДЮСШ (Овруч) – 3:2
Ю10 ДЮСШ (Баранівка) – ДЮСШ (Овруч) – 0:5
Ю12 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – Оріон (Нова-Борова) – 1:1
Ю10 ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – Оріон (Нова-Борова) – 0:3
Ю12 СК-Титан (Радомишль) – ФК Мал-2 (Коростень) – 1:6
Ю10 СК-Титан (Радомишль) – ФК Мал-2 (Коростень) – 1:8
14 тур
18.06.2021 (п’ятниця)
Ю12 Оріон (Нова-Борова) – ДЮСШ (Баранівка) – 5:0
Ю10 Оріон (Нова-Борова) – ДЮСШ (Баранівка) – 5:0
Ю12 ДЮСШ (Овруч) – ФК Мал (Коростень) – 0:5
Ю10 ДЮСШ (Овруч) – ФК Мал (Коростень) – 0:5
Ю12 ФК Мал-2 (Коростень) – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 0:2
Ю10 ФК Мал-2 (Коростень) – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) – 3:0
Група № 3. U-12
Незіграні матчі
Дата | Матч |
24.05.2021(понеділок) | Темп (с. Селянщина) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 3:7 |
31.05.2021(понеділок) | Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ (Іршанськ) – 0:6 |
07.06.2021(понеділок) | ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Лугини) – 2:2 |
Тур 6
14.05.2021 (п’ятниця)
ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Хорошів) – 1:2
ДЮСШ-2 (Овруч) – ДЮСШ (Лугини) – 1:0
ДЮКФП (Новоград-Волинський) – Темп (с. Селянщина) – 3:0
Тур 7
21.05.2021 (п’ятниця)
ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Іршанськ) – 5:3
Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ-2 (Овруч) – 2:6
ДЮСШ (Лугини) – ДЮСШ (Хорошів) – 3:0
Тур 8
28.05.2021 (п’ятниця)
ДЮСШ (Іршанськ) – ДЮСШ (Лугини) – 1:0
ДЮСШ-2 (Овруч) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 7:4
ДЮСШ (Хорошів) – Темп (с. Селянщина) – 11:1
Тур 9
04.06.2021 (п’ятниця)
ДЮСШ-2 (Овруч) – ДЮСШ (Іршанськ) – 2:0
ДЮКФП (Новоград-Волинський) – ДЮСШ (Хорошів) – 9:1
Темп (с. Селянщина) – ДЮСШ (Лугини) – 0:2
Тур 10
11.06.2021 (п’ятниця)
ДЮСШ (Іршанськ) –Темп (с. Селянщина) – 2:0
ДЮСШ (Лугини) – ДЮКФП (Новоград-Волинський) – 0:1
ДЮСШ (Хорошів) – ДЮСШ-2 (Овруч) – 0:11
Група № 4. U-12
Незіграні матчі
Дата | Матч |
28.05.2021(п’ятниця) | ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 1:3 |
30.06.2021(п’ятниця) | ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ФК Миропіль – 6:0 |
12.06.2021(субота) | ДЮФК Аслан (Бердичів) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 3:4 |
Тур 6
14.05.2021 (п’ятниця)
ФК Брусилів – ДЮСШ (Ружин) – 0:3
ДЮСШ (Романів) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 1:4
ДЮФК Аслан (Бердичів) – ФК Миропіль – 0:1
Тур 7
17.05.2021 (понеділок)
ДЮФК Аслан (Бердичів) – ФК Брусилів – 3:0
ФК Миропіль – ДЮСШ (Романів) – 3:0
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮСШ (Ружин) – 2:1
Тур 8
24.05.2021 (понеділок)
ФК (Брусилів) – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 0:3
ДЮСШ (Ружин) – ФК Миропіль – 0:3
ДЮСШ (Романів) – ДЮФК Аслан (Бердичів) – 2:3
Тур 9
31.05.2021 (понеділок)
ДЮСШ (Романів) – ФК Брусилів – 3:0
ДЮФК Аслан (Бердичів) – ДЮСШ (Ружин) – 5:2
ФК Миропіль – ДЮСШ-АІК (Чуднів) – 1:1
Тур 10
7.06.2021 (понеділок)
ФК Брусилів – ФК Миропіль – 0:3
ДЮСШ-АІК (Чуднів) – ДЮФК Аслан (Бердичів) – 5:2
ДЮСШ (Ружин) – ДЮСШ (Романів) – 2:3
І тур 28.09
Група 1
ДЮСШ Попільня U-10 – ДЮСШ Бердичів-2 U-10 – 9:1
ДЮСШ Попільня U-12 – ДЮСШ Бердичів-2 U-12 – 2:1
ДЮСШ Бердичів U-10 – Фортуна (Андрушівка) U-10 – 6:0
ДЮСШ Бердичів U-12 – Фортуна (Андрушівка) U-12 – 10:0
ДЮСШ Коростишів U-10 – Полісся (Житомир) U-10 – 0:11
ДЮСШ Коростишів U-12 – Станишівська ОТГ U-12 – 0:0
Група 2
Оріон (Нова Борова) U-10– ФК Мал (Коростень) U-10 – 0:2
Оріон (Нова Борова) U-12 – ФК Мал (Коростень) U-12 – 3:0
ФК Мал-2 (Коростень) U-10 – ДЮСШ Баранівка U-10 – 9:0
ФК Мал-2 (Коростень) U-12 – ДЮСШ Баранівка U-12 – 1:0
ДЮСШ Радомишль U-10– ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) U-10 – 3:0
СК Титан U-12 – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) U-12 – 1:0
ДЮСШ «Овруч» U-10/12 – пропускає тур
Група 3
ДЮСШ Хорошів U-12 – ДЮСШ Іршанськ U-12 – 4:1
ДЮСШ Лугини U-12 – ДЮСШ Овруч-2 U-12 – 1:8
Темп (с. Селянщина) U-12 – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U-12 – гра перенесена
Група 4
ДЮСШ Ружин U-12 – ФК Брусилів U-12 – гра перенесена
ДЮСШ-АІК (Чуднів) U-12 – ДЮСШ Романів U-12 – 3:0
ФК Миропіль U-12 – Аслан (Бердичів) U-12 – 1:6
ІІ тур
02.10
Група 3
ДЮСШ Іршанськ U-12 – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U-12 – 0:2
ДЮСШ Овруч-2 U-12 – Темп (с. Селянщина) U-12 – 9:0
ДЮСШ Хорошів U-12 – ДЮСШ Лугини U-12 – 1:3
Група 4
ФК Брусилів U-12 – Аслан (Бердичів) U-12 – 1:4
ДЮСШ Романів U-12 – ФК Миропіль U-12 – 0:3
ДЮСШ Ружин U-12 – ДЮСШ-АІК (Чуднів) U-12 – гра перенесена
05.10
Група 1
ДЮСШ Бердичів-2 U-10 – Полісся (Житомир) U-10 – 0:7
ДЮСШ Бердичів-2 U-12 – Станишівська ОТГ U-12 – 4:0
Фортуна (Андрушівка) U-10– ДЮСШ Коростишів U-10 – 6:0
Фортуна (Андрушівка) U-12 – ДЮСШ Коростишів U-12 – 2:0
ДЮСШ Попільня U-10 – ДЮСШ Бердичів U-10 – 3:0
ДЮСШ Попільня U-12 – ДЮСШ Бердичів U-12 – 0:2
Група 2
ДЮСШ Баранівка U-10 – ДЮСШ Радомишль U-10 – 0:0
ДЮСШ Баранівка U-12 – СК Титан U-12 – 0:2
ФК Мал (Коростень) U-10 – ФК Мал-2 (Коростень) U-10 – гра перенесена
ФК Мал (Коростень) U-12 – ФК Мал-2 (Коростень) U-12 – гра перенесена
ДЮСШ «Овруч» U-10 – Оріон (Нова Борова) U-10 – 0:6
ДЮСШ «Овруч» U-12 – Оріон (Нова Борова) U-12 – 2:3
ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) U-10/12 – пропускає тур
ІІІ тур
09.10
Група 3
ДЮСШ Лугини U-12 – ДЮСШ Іршанськ U-12 – 1:0
Темп (с. Селянщина) U-12 – ДЮСШ Хорошів U-12 – 4:1
ДЮКФП (Новоград-Волинський) U-12 – ДЮСШ Овруч-2 U-12 – 0:2
Група 4
ДЮСШ-АІК (Чуднів) U-12 – ФК Брусилів U-12 – гра перенесена
ФК Миропіль U-12 – ДЮСШ Ружин U-12 – 2?1
Аслан (Бердичів) U-12 – ДЮСШ Романів U-12 – 3:1
12.10
Група 1
ДЮСШ Бердичів U-10 – ДЮСШ Бердичів-2 U-10 – 8:0
ДЮСШ Бердичів U-12 – ДЮСШ Бердичів-2 U-12 – 4:1
ДЮСШ Коростишів U-10 – ДЮСШ Попільня U-10 – 0:3
ДЮСШ Коростишів U-12 – ДЮСШ Попільня U-12 – 2:1
Полісся (Житомир) U-10 – Фортуна (Андрушівка) U-10 – 10:0
Станишівська ОТГ U-12 – Фортуна (Андрушівка) U-12 – 1:4
Група 2
ФК Мал-2 (Коростень) U-10 – ДЮСШ «Овруч» U-10 – 2:1
ФК Мал-2 (Коростень) U-12 – ДЮСШ «Овруч» U-12 – 3:0
ДЮСШ Радомишль U-10 – ФК Мал (Коростень) U-10 – 0:5
СК Титан U-12 – ФК Мал (Коростень) U-12 – 1:6
ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) U-10 – ДЮСШ Баранівка U-10 – 0:3
ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) U-12 – ДЮСШ Баранівка U-12 – 2:0
Оріон (Нова Борова) U-10/12 – пропускає тур
ІV тур
16.10
Група 3
ДЮСШ Іршанськ U-12 – ДЮСШ Овруч-2 U-12 – 0:8
ДЮСШ Хорошів U-12 – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U-12 – 0:2
ДЮСШ Лугини U-12 – Темп (с. Селянщина) U-12 – 4:1
Група 4
ФК Брусилів U-12 – ДЮСШ Романів U-12 – 2:9
ДЮСШ Ружин U-12 – Аслан (Бердичів) U-12 – 1:2
ДЮСШ-АІК (Чуднів) U-12 – ФК Миропіль U-12 – гра перенесена
19.10
Група 1
ДЮСШ Бердичів-2 U-10 – Фортуна (Андрушівка) U-10 – 2:1
ДЮСШ Бердичів-2 U-12 – Фортуна (Андрушівка) U-12 – 1:1
ДЮСШ Попільня U-10 – Полісся (Житомир) U-10 – 2:4
ДЮСШ Попільня U-12 – Станишівська ОТГ U-12 – 5:0
ДЮСШ Бердичів U-10 – ДЮСШ Коростишів U-10 – 3:1
ДЮСШ Бердичів U-12 – ДЮСШ Коростишів U-12 – 5:1
Група 2
ФК Мал (Коростень) U-10 – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) U-10 – гра перенесена
ФК Мал (Коростень) U-12 – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів) U-12 – гра перенесена
ДЮСШ «Овруч» U-10 – ДЮСШ Радомишль U-10 – 0:1
ДЮСШ «Овруч» U-12 – СК Титан U-12 – 1:5
Оріон (Нова Борова) U-10 – ФК Мал-2 (Коростень) U-10 – гра перенесена
Оріон (Нова Борова) U-12 – ФК Мал-2 (Коростень) U-12 – гра перенесена
ДЮСШ Баранівка U-10/12 – пропускає тур