Чемпіонат ДЮФЛ Житомирської області 2021/2022
Перша Ліга
Результати
1 тур
23.09.2021
Полісся-3 (Житомир) U-16 – ДЮСШ Овруч (Овруч) U-16 – 1:0
ДЮСШ (Хорошів) U-16 – ДЮСШ (Ємільчине) U-16 – 2:1
ДЮСШ (Лугини) U-16 – ДЮКФП (Новоград-Волинський) U-16 – 2:1
ДЮСШ (Баранівка) U-16 – Городницька ЗОШ (Городниця) U-16 – 0:2
ДЮСШ (Бердичів) U-16 – Полісся-5 (Житомир) U-16 – 0:1
ДЮСШ (Іршанськ) U-16 – Полісся-4 (Житомир) U-16 – 4:1
ФК Мал-2 U-14 – ДЮСШ Овруч (Овруч) U-14 – 2:1
ДЮСШ (Лугини) U-14 – (ДЮКФП (Новоград-Волинський) U-14 – 0:5
ДЮСШ (Хорошів) U-14 – ДЮСШ (Ємільчине) U-14 – 7:0
ДЮСШ (Попільня) U-14 – Фортуна (Андрушівка) U-14 – 1:6
ДЮСШ (Баранівка) U-14 – ДЮСШ-Жерм (Черняхів) U-14 – 3:1
ДЮСШ (Бердичів) U-14 – СК Титан (Радомишль) U-14 – 4:0
ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – ФК «Миропіль» U-14 – 4:2
2 тур
30.09.2021
«Фортуна» (Андрушівка) U-14 – ДЮСШ Баранівка U-14 – 5:1
СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – ДЮСШ Баранівка U-16 – 4:1
СК «Титан» (Радомишль) U-14 – ФК «Миропіль» U-14 – перенос на резервний день
ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – 0:3
ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – ДЮСШ Попільня U-14 – 4:1
ДЮСШ Бердичів-2 U-16 – ДЮСШ Іршанськ U-16 – 1:1
Городницька ЗОШ U-16 – ДЮСШ Любар U-16 – перенос на резервний день
ДЮСШ Овруч U-14 – ДЮСШ Лугини U-14 – 3:0
ДЮСШ Овруч U-16 – ДЮСШ Лугини U-16 – 3:0
ДЮСШ Ємільчине U-14 – «МАЛ» (Коростень) U-14 – 0:9 (гра відубвалась 4 жовтня)
ДЮСШ Ємільчине U-16 – СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – 0:3
«Оріон» (Нова Борова) U-14 – ДЮСШ Хорошів U-14 – 2:1
Романів U-16 – ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – перенос на резервний день
3 тур
07.10.2021
ДЮСШ Попільня U-14 – СК «Титан» (Радомишль) U-14 – 0:0
ДЮСШ Баранівка U-14 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – 0:5
ДЮСШ Баранівка U-16 – ДЮСШ Бердичів-2 U-16 – 1:4
ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – «Фортуна» (Андрушівка) U-14 – 0:5
ФК «Миропіль» U-14 – ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – перенос на резервний день
ДЮСШ Іршанськ U-16– СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – 5:0
ДЮСШ Любар U-16 – СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – 0:0
«МАЛ» (Коростень) U-14 – «Оріон» (Нова Борова) U-14 – 4:0
ДЮСШ Лугини U-14 – ДЮСШ Ємільчине U-14 – 1:0
ДЮСШ Лугини U-16 – ДЮСШ Ємільчине U-16 – 0:2
ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 – ДЮСШ Овруч U-14 – 0:2
ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – ДЮСШ Овруч U-16 – 0:2
ДЮСШ Хорошів U-16 – Романів U-16 – 4:1
4 тур
12.10.2021
ДЮСШ Бердичів-2 U-16 – ДЮСШ Любар U-16 – 3:1
ДЮСШ Іршанськ U-16 – ДЮСШ Баранівка U-16 – 0:2
ДЮСШ Ємільчине U-14 – ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 – 0:9
ДЮСШ Ємільчине U-16 – ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – 3:4
СК «Титан» (Радомишль) U-14 – ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – 0:0
«Фортуна» (Андрушівка) U-14 – ФК «Миропіль» U-14 – 3:0
ДЮСШ Бердичів-2 U-14– ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – 2:0
СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – Городницька ЗОШ U-16 – 2:2
«Оріон» (Нова Борова) U-14 – ДЮСШ Лугини U-14 – 1:0
ДЮСШ Хорошів U-16 – СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – 3:2
ДЮСШ Хорошів U-14 – «МАЛ» (Коростень) U-14 – 0:3
13.10.2021 Романів U-16 – ДЮСШ Овруч U-16 – 0:0
13.10.2021 ДЮСШ Попільня U-14 – ДЮСШ Баранівка U-14 –0:0
5 тур
19.10.2021
ДЮСШ Баранівка U-14 – СК «Титан» (Радомишль) U-14 – 4:1
ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14– ДЮСШ Попільня U-14 – 0:3
ФК «Миропіль» U-14 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – перенос
ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – «Фортуна» (Андрушівка) U-14 – 0:6
ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 – «Оріон» (Нова Борова) U-14 – 3:2
ДЮСШ Овруч U-14 – ДЮСШ Ємільчине U-14 – 7:0
ДЮСШ Овруч U-16 – ДЮСШ Ємільчине U-16 – 2:1
СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – Романів U-16 – 4:0
ДЮСШ Баранівка U-16 – СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – 5:0
ДЮСШ Любар – ДЮСШ Іршанськ U-16 – 1:2
Городницька ЗОШ U-16 – СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – 1:2
ДЮСШ Лугини U-14 – ДЮСШ Хорошів U-14 – 0:0
ДЮСШ Лугини U-16 – ДЮСШ Хорошів U-16 – 4:0
6 тур
26.10.2021
22.10.2021 СК «Титан» (Радомишль) U-14 – «Фортуна» (Андрушівка) U-14 – 0:4
ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – 1:1
ДЮСШ Попільня U-14 – ФК «Миропіль» U-14 – 3:0
ДЮСШ Баранівка U-14 – ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – перенесено
СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – 2:3
ДЮСШ Бердичів-2 U-16– Городницька ЗОШ U-16 – 1:2
ДЮСШ Баранівка U-16– ДЮСШ Любар U-16 – 4:0
«Оріон» (Нова Борова) U-14 – ДЮСШ Овруч U-14 – 1:0
ДЮСШ Хорошів U-14 – ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 – 2:0
ДЮСШ Хорошів U-16 – ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – 0:5
СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – ДЮСШ Лугини U-16 – 10:0
«МАЛ» (Коростень) U-14 – ДЮСШ Лугини U-14 – 6:0
Романів U-16 – ДЮСШ Ємільчине U-16 – 1:1
7 тур
03.11.2021
19.10.2021 ФК «Левків» (Глибочицька ОТГ) U-14 – СК «Титан» (Радомишль) U-14 – 0:1
ФК «Миропіль» U-14 – ДЮСШ Баранівка U-14 – –
ДЮСШ-Жерм Черняхів U-14 – ДЮСШ Попільня U-14 – 1:1
«Фортуна» (Андрушівка) U-14 – ДЮСШ Бердичів-2 U-14 – 2:0
ДЮСШ Любар U-16 – СДЮСШОР «Полісся-5» (Житомир) U-16 – 6:3
Городницька ЗОШ U-16 – ДЮСШ Іршанськ U-16 – перенос
СДЮСШОР «Полісся-4» (Житомир) U-16 – ДЮСШ Бердичів-2 U-16 –3:1
ДЮКФП Новоград-Волинський U-16 – СДЮСШОР «Полісся-3» (Житомир) U-16 – 0:3
ДЮКФП Новоград-Волинський U-14 – «МАЛ» (Коростень) U-14 – перенос
ДЮСШ Овруч U-14 – ДЮСШ Хорошів U-14 – перенос
ДЮСШ Овруч U-16 – ДЮСШ Хорошів U-16 – перенос
ДЮСШ Ємільчине U-14 – «Оріон» (Нова Борова) U-14 – 0:8
ДЮСШ Лугини U-16 – Романів U-16 – перенос