Календар. U-10/U12

Календар ДЮФЛ Житомирської області сезону 2020/2021 років 

у вікових категоріях U-10, U-12

І тур  28.09

Група 1

ДЮСШ Попільня  U-10 – ДЮСШ Бердичів-2  U-10

ДЮСШ Попільня  U-12   – ДЮСШ Бердичів-2 U-12

ДЮСШ Бердичів U-10 – Фортуна (Андрушівка)   U-10

ДЮСШ Бердичів U-12 – Фортуна (Андрушівка) U-12

ДЮСШ Коростишів  U-10  – Полісся (Житомир) U-10

ДЮСШ Коростишів U-12  – Станишівська ОТГ U-12

Група 2

Оріон (Нова Борова)  U-10– ФК Мал (Коростень)  U-10

Оріон (Нова Борова)  U-12 – ФК Мал (Коростень)  U-12

ФК Мал-2 (Коростень)  U-10 – ДЮСШ Баранівка   U-10

ФК Мал-2 (Коростень)  U-12 – ДЮСШ Баранівка   U-12

ДЮСШ Радомишль U-10– ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10

СК Титан U-12 – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-12

ДЮСШ «Овруч»  U-10/12 – пропускає тур

Група 3

ДЮСШ Хорошів  U-12 – ДЮСШ Іршанськ  U-12

ДЮСШ Лугини U-12 – ДЮСШ Овруч-2  U-12

Темп (с. Селянщина)  U-12 – ДЮКФП (Новоград-Волинський)  U-12

Група 4

ДЮСШ Ружин  U-12  – ФК Брусилів U-12

ДЮСШ-АІК (Чуднів)  U-12 – ДЮСШ Романів U-12

ФК Миропіль U-12 – Аслан (Бердичів) U-12

 

ІІ тур

02.10

Група 3

ДЮСШ Іршанськ  U-12  – ДЮКФП (Новоград-Волинський)  U-12

ДЮСШ Овруч-2  U-12 – Темп (с. Селянщина)  U-12

ДЮСШ Хорошів  U-12 – ДЮСШ Лугини U-12

Група 4

ФК Брусилів U-12 – Аслан (Бердичів) U-12

ДЮСШ Романів U-12 – ФК Миропіль U-12

ДЮСШ Ружин  U-12  – ДЮСШ-АІК (Чуднів)  U-12

05.10

Група 1

ДЮСШ Бердичів-2  U-10  – Полісся (Житомир) U-10

ДЮСШ Бердичів-2  U-12  – Станишівська ОТГ U-12

Фортуна (Андрушівка)   U-10– ДЮСШ Коростишів  U-10

Фортуна (Андрушівка)   U-12  – ДЮСШ Коростишів  U-12

ДЮСШ Попільня  U-10 – ДЮСШ Бердичів U-10

ДЮСШ Попільня  U-12  – ДЮСШ Бердичів U-12

Група 2

ДЮСШ Баранівка   U-10 – ДЮСШ Радомишль U-10

ДЮСШ Баранівка   U-12 – СК Титан  U-12

ФК Мал (Коростень)  U-10 – ФК Мал-2 (Коростень)  U-10

ФК Мал (Коростень)  U-12 – ФК Мал-2 (Коростень)  U-12

ДЮСШ «Овруч»  U-10 – Оріон (Нова Борова)  U-10

ДЮСШ «Овруч»  U-12 – Оріон (Нова Борова)  U-12

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10/12 – пропускає тур

 

ІІІ тур

09.10

Група 3

ДЮСШ Лугини U-12 – ДЮСШ Іршанськ  U-12

Темп (с. Селянщина)  U-12 – ДЮСШ Хорошів  U-12

ДЮКФП (Новоград-Волинський)  U-12 – ДЮСШ Овруч-2  U-12

Група 4

ДЮСШ-АІК (Чуднів)  U-12 – ФК Брусилів U-12

ФК Миропіль U-12 – ДЮСШ Ружин  U-12

Аслан (Бердичів) U-12 – ДЮСШ Романів U-12

12.10

Група 1

ДЮСШ Бердичів U-10 – ДЮСШ Бердичів-2  U-10

ДЮСШ Бердичів U-12 – ДЮСШ Бердичів-2 U-12

ДЮСШ Коростишів  U-10 – ДЮСШ Попільня  U-10

ДЮСШ Коростишів  U-12  – ДЮСШ Попільня  U-12

Полісся (Житомир) U-10  – Фортуна (Андрушівка)   U-10

Станишівська ОТГ U-12 – Фортуна (Андрушівка) U-12

Група 2

ФК Мал-2 (Коростень)  U-10 – ДЮСШ «Овруч»  U-10

ФК Мал-2 (Коростень)  U-12 – ДЮСШ «Овруч»  U-12

ДЮСШ Радомишль U-10  – ФК Мал (Коростень)  U-10

СК Титан  U-12  – ФК Мал (Коростень)  U-12

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10 – ДЮСШ Баранівка   U-10

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-12 – ДЮСШ Баранівка   U-12

Оріон (Нова Борова)  U-10/12  – пропускає тур

 

ІV тур

16.10

Група 3

ДЮСШ Іршанськ  U-12  – ДЮСШ Овруч-2  U-12

ДЮСШ Хорошів  U-12 – ДЮКФП (Новоград-Волинський)  U-12

ДЮСШ Лугини U-12 – Темп (с. Селянщина)  U-12

Група 4

ФК Брусилів U-12 – ДЮСШ Романів U-12

ДЮСШ Ружин  U-12  – Аслан (Бердичів) U-12

ДЮСШ-АІК (Чуднів)  U-12 – ФК Миропіль U-12

19.10

Група 1

ДЮСШ Бердичів-2  U-10 – Фортуна (Андрушівка)  U-10

ДЮСШ Бердичів-2  U-12  – Фортуна (Андрушівка)  U-12

ДЮСШ Попільня  U-10 – Полісся (Житомир) U-10

ДЮСШ Попільня  U-12   – Станишівська ОТГ U-12

ДЮСШ Бердичів U-10 – ДЮСШ Коростишів  U-10

ДЮСШ Бердичів U-12 – ДЮСШ Коростишів U-12

Група 2

ФК Мал (Коростень)  U-10 – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10

ФК Мал (Коростень)  U-12 – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-12

ДЮСШ «Овруч»  U-10 – ДЮСШ Радомишль U-10

ДЮСШ «Овруч»  U-12 – СК Титан  U-12

Оріон (Нова Борова)  U-10  – ФК Мал-2 (Коростень)  U-10

Оріон (Нова Борова)  U-12  – ФК Мал-2 (Коростень)  U-12

ДЮСШ Баранівка   U-10/12 – пропускає тур

V тур

23.10

Група 3

Темп (с. Селянщина)  U-12 – ДЮСШ Іршанськ  U-12

ДЮКФП (Новоград-Волинський)  U-12 – ДЮСШ Лугини U-12

ДЮСШ Овруч-2  U-12 – ДЮСШ Хорошів  U-12

Група 4

ФК Миропіль U-12 – ФК Брусилів U-12

Аслан (Бердичів) U-12 – ДЮСШ-АІК (Чуднів)  U-12

ДЮСШ Романів U-12 – ДЮСШ Ружин  U-12

Група 2

ДЮСШ Радомишль U-10  – Оріон (Нова Борова)  U-10

СК Титан  U-12  – Оріон (Нова Борова)  U-12

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10 – ДЮСШ «Овруч»  U-10

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-12 – ДЮСШ «Овруч»  U-12

ДЮСШ Баранівка   U-10 – ФК Мал (Коростень)  U-10

ДЮСШ Баранівка   U-12 – ФК Мал (Коростень)  U-12

ФК Мал-2 (Коростень)  U-10/12 – пропускає тур

26.10

Група 1

ДЮСШ Коростишів  U-10  – ДЮСШ Бердичів-2  U-10

ДЮСШ Коростишів  U-12  – ДЮСШ Бердичів-2  U-12

Полісся (Житомир) U-10  – ДЮСШ Бердичів U-10

Станишівська ОТГ U-12 – ДЮСШ Бердичів U-12

Фортуна (Андрушівка)  U-10 – ДЮСШ Попільня  U-10

Фортуна (Андрушівка)  U-12  – ДЮСШ Попільня  U-12

VІ тур

26.10

Група 2

ДЮСШ «Овруч»  U-10 – ДЮСШ Баранівка   U-10

ДЮСШ «Овруч»  U-12 – ДЮСШ Баранівка   U-12

Оріон (Нова Борова)  U-10  – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10

Оріон (Нова Борова)  U-12  – ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-12

ФК Мал-2 (Коростень)  U-10 – ДЮСШ Радомишль U-10

ФК Мал-2 (Коростень)  U-12 – СК Титан  U-12

ФК Мал (Коростень)  U-10/12 – пропускає тур

VІІ тур

30.10

Група 2

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-10 – ФК Мал-2 (Коростень)  U-10

ДЮСШ «Жерм» (Черняхів)  U-12 – ФК Мал-2 (Коростень)  U-12

ДЮСШ Баранівка   U-10 – Оріон (Нова Борова)  U-10

ДЮСШ Баранівка   U-12 – Оріон (Нова Борова)  U-12

ФК Мал (Коростень)  U-10 – ДЮСШ «Овруч»  U-10

ФК Мал (Коростень)  U-12 – ДЮСШ «Овруч»  U-12

ДЮСШ Радомишль U-10/12  – пропускає тур