Календарі матчів Чемпіонату Житомирської області U-10 та U-12

 І група

1 тур

8 жовтня

ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Олевськ U-12

ДЮСШ Лугини – «Жерм» (Черняхів)

«МАЛ-1» (Коростень) – «МАЛ-2» (Коростень)

ДЮСШ Іршанськ – пропускає тур

2 тур

12 жовтня

«МАЛ-2» (Коростень) – ДЮСШ Олевськ U-12

ДЮСШ Іршанськ  – «МАЛ-1» (Коростень)

ДЮСШ Овруч – ДЮСШ Лугини

«Жерм» (Черняхів) – пропускає тур

3 тур

19 жовтня

ДЮСШ Олевськ U-12– ДЮСШ Лугини

«МАЛ-1» (Коростень) – ДЮСШ Овруч

«Жерм» (Черняхів)  – ДЮСШ Іршанськ

«МАЛ-2» (Коростень) – пропускає тур

4 тур

26 жовтня

ДЮСШ Олевськ U-12 – «Жерм» (Черняхів)

«МАЛ-2» (Коростень) – ДЮСШ Овруч

ДЮСШ Лугини –ДЮСШ Іршанськ

«МАЛ-1» (Коростень) – пропускає тур

5 тур

29 жовтня

«МАЛ-1» (Коростень) – Олевськ U-12

ДЮСШ Іршанськ ДЮСШ – «МАЛ-2» (Коростень)

ДЮСШ Овруч – «Жерм» (Черняхів)

ДЮСШ Лугини – пропускає тур

6 тур

05 листопада

«Жерм» (Черняхів) – «МАЛ-1» (Коростень)

ДЮСШ Іршанськ – ДЮСШ Овруч

«МАЛ-2» (Коростень) – ДЮСШ Лугини

Олевськ U-12 – пропускає тур

7 тур

09 листопада

ДЮСШ Лугини – «МАЛ-1» (Коростень)

Олевськ U-12 – ДЮСШ Іршанськ

«Жерм» (Черняхів) – «МАЛ-2» (Коростень)

ДЮСШ Овруч – пропускає тур

ІІ група

1 тур

8 жовтня

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)  – «Фортуна» (Андрушівка)

ДЮСШ Ружин U-12 – «Аслан» (Бердичів)

ДЮСШ Бердичів-1 – ДЮСШ Бердичів-2

2 тур

12 жовтня

«Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ Бердичів-2

ДЮСШ Бердичів-1– ДЮСШ Ружин U-12

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)  – СК «Бердичів»

3 тур

19 жовтня

СК «Бердичів» – «Фортуна» (Андрушівка)

«Аслан» (Бердичів) – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

ДЮСШ Бердичів-2 – ДЮСШ Ружин U-12

4 тур

26 жовтня

«Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ Ружин U-12

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)  – ДЮСШ Бердичів-1

СК «Бердичів» – «Аслан» (Бердичів)

5 тур

29 жовтня

«Аслан» (Бердичів) – «Фортуна» (Андрушівка)

ДЮСШ Бердичів-1 – СК «Бердичів»

ДЮСШ Бердичів-2 – СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)

6 тур

5 листопада

СДЮСШОР «Полісся» (Житомир)  – ДЮСШ Ружин U-12

СК «Бердичів» – ДЮСШ Бердичів-2

ДЮСШ Бердичів-1– «Аслан» (Бердичів)

7 тур

9 листопада

«Фортуна» (Андрушівка) – ДЮСШ Бердичів-1

ДЮСШ Бердичів-2 – «Аслан» (Бердичів)

ДЮСШ Ружин U-12 – СК «Бердичів»

ІІІ група

1 тур

8 жовтня

«Танкіст» (Новогуйвинське) – ДЮСШ Хорошів

ДЮСШ Радомишль – —-

ДЮСШ Попільня – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – 15 жовтня

2 тур

12 жовтня

ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Радомишль

—- – ДЮСШ Попільня

«Танкіст» (Новогуйвинське) – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)

3 тур

19 жовтня

—- – ДЮСШ Хорошів

ДЮСШ Попільня – «Танкіст» (Новогуйвинське)

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)– ДЮСШ Радомишль

4 тур

26 жовтня

ДЮСШ Попільня – ДЮСШ Радомишль

«Танкіст» (Новогуйвинське) – —-

ДЮСШ Хорошів – СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир)

5 тур

29 жовтня

ДЮСШ Хорошів – ДЮСШ Попільня

ДЮСШ Радомишль – «Танкіст» (Новогуйвинське)

СДЮСШОР «Полісся-2» (Житомир) – —-

ІV група

1 тур

8 жовтня

ДЮСШ Романів – ДЮСШ Чуднів

ДЮСШ Баранівка – ДЮКФП Новоград-Волинський

2 тур

12 жовтня

ДЮКФП Новоград-Волинський – ФК Миропіль

ДЮСШ Романів – ДЮСШ Баранівка

3 тур

19 жовтня

ДЮСШ Чуднів – ДЮСШ Баранівка

ФК Миропіль – ДЮСШ Романів

4 тур

26 жовтня

ДЮСШ Чуднів – ДЮКФП Новоград-Волинський

ДЮСШ Баранівка – ФК Миропіль

5 тур

29 жовтня

ФК Миропіль – ДЮСШ Чуднів

ДЮКФП Новоград-Волинський – ДЮСШ Романів