СДЮСШОР «Полісся» U-15 – Чемпіон України!

сдюсшор

Здолавши у фінальному матчі однолітків «Буковини» з рахунком 3:0, команда СДЮСШОР «Полісся» стала переможцем першої ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги України.

На шляху до вирішального матчу турніру, 20 червня на житомирян чекав півфінальний матч з одеським ДЮФК «Атлетик». Перший тайм півфіналу був за житомирянами: юнаки «Полісся» повністю контролювали хід гри й не підпускали суперника до власних воріт. Перевагу своєї команди повинні були втілювати у голи Майтак і Вієру, але і Максим, і Андрій свої нагоди змарнували.  У другому таймі підопічні Максима Зайнчковського і Андрія Ткачука створили куди більше гольових моментів й нарешті почали їх реалізовувати. Спершу Сбехат реалізував пенальті, за сім хвилин вже Сбехат асистував Майтаку, а у компенсований час Майтак оформив дубль після прострілу Нестерчука – 3:0 СДЮСШОР «Полісся» у фіналі.

У фінальній грі, яка відбулась наступного дня, житомиряни протистояли господарям  – чернівецькій «Буковині». За словами тренерів команди «Полісся» U-15, суперник спробував здивувати житомирян своєю настирністю в атаці, однак вони були до цього готові. Опоненти створили по два моменти біля воріт один-одного, втім юнаки «Полісся» пробивали повз ворота, а житомирян рятував воротар Зайченко. Рівний за грою і за моментами перший тайм завершився закономірною нічиєю, натомість другу 35-хвилинку вихованці «Полісся» почали «з місця в кар’єр». Впродовж трьох хвилин Майтак оформив дубль: спочатку Максим скористався скидкою м’яча від Меліхова, а за мить житомиряни провели разючу контр-атаку, на вістрі якої опинились Меліхов із Майтаком – 2:0 і дубль Максима.

За 10 хвилин до фінального свистка гості отримали право на пенальті після того, як воротар «Буковини» збив у власному штрафному майданчику Яцину. Сам Дмитро і виконав покарання – 3:0. Суперник не опускав руки й з усіх сил атакував ворота житомирян, та безуспішно – впевнена перемога СДЮСШОР «Полісся» 3:0, золоті нагороди й звання Чемпіона України.

До золотих медалей гравці «Полісся» додали ще й індивідуальні відзнаки. Так голкіпера «Полісся» Дениса Зайченка було визнано кращим воротарем фінальної частини ДЮФЛ України, а Максим Майтак з чотирма голами став кращим бомбардиром.