Турнірна таблиця. Сезон 2018

ГРУПА А

Турнірна таблиця після 7-го туру

Команда І В Н П М О
1 «Керамік» Баранівка 6 5 1 0 21-5 16
2 «Агролайф» (Попільнянський р-н) 6 5 0 1 27-6 15
3 ФСК «Іршанськ» 7 3 2 2 10-20 11
4 ФК «Ємільчине»  7 2 4 1 14-13 10
5 «Звягель-2» (Новоград-Волинський) 6 3 1 2 11-6 10
6 «Авангард» (Довбиш) 6 2 1 3 6-7 7
7 «Оріон» (Нова Борова) 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК Брусилів Брусилів 6 1 1 4 8-19 4
9 ФК «Ружин» 6 0 0 6 6-22 0

Гравці, які пропускають наступний матч

Гравець Команда Дата
1 Ткачук Вячеслав Віталійович «Агролайф» (Попільнянський р-н) 23.06.2018
2 Ястремський Радіон Антонович «Агролайф» (Попільнянський р-н) 23.06.2018
3 Савчук Сергій Анатолійович ФК «Ємільчине»  30.06.2018
4 Грищенко Андрій Сергійович  ФСК «Іршанськ» 23.06.2018
5 Галицький Богдан Леонідович  ФСК «Іршанськ» 23.06.2018

Кращі бомбардири

Гравець Команда Голи (Пен.) Ігор
1 Коваль Юрій Анатолійович «Керамік» Баранівка 9 (2) 5
2 Грицюк Олександр Сергійович «Агролайф» (Попільнянський р-н) 7 (0) 5
3 Бондарук Іван Анатолійович «Звягель-2» (Новоград-Волинський) 5 (0) 6
4 Березовський Микола Анатолійович «Агролайф» (Попільнянський р-н) 5 (1) 5
5 Костриця Олег Володимирович ФК «Ємільчине»  5 (1) 4
6 Федотов Олександр Олексійович «Керамік» Баранівка 4 (0) 4
7 Федоренко Вадим Миколайович «Агролайф» (Попільнянський р-н) 3 (0) 6
8 Гапонов Володимир Сергійович «Агролайф» (Попільнянський р-н) 3 (0) 5
9 Рудзінський Павло Іванович «Керамік» Баранівка 3 (0) 5
10 Савчук Сергій Анатолійович ФК «Ємільчине»  3 (0) 7
11 Фещенко Євгеній Євгенійович  ФСК «Іршанськ» 3 (1) 7

Група Б

Турнірна таблиця після 7-го туру

Команда І В Н П М О
1 «Звягель-750» (Новоград-Волинський) 6 3 2 1 13-6 11
2  «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 7 3 2 2 13-11 11
3 «Технічний ліцей» (Сали) 6 3 1 2 11-8 10
4 «Полісся» (Олевськ) 6 3 1 2 15-11 10
5 «Сокіл» Житомирський р-н) 4 3 0 1 9-2 9
6 «Юність» (Волиця) 6 2 2 2 15-14 8
7 «Зоря (Врублівка) 7 2 2 3 14-18 8
8 «Україна» (Радовель) 6 0 0 6 4-24 0

Кращі бомбардири

Гравець Команда Голи (Пен.) Ігор
1 Бондар Максим Валентинович «Юність» (Волиця) 5 (0) 5
2 Цибулько Валерій Валерійович  «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 5 (1) 7
3 Крушинський Микола Володимирович «Юність» (Волиця) 4 (0) 6
4 Самойлюк Олег Володимирович «Зоря (Врублівка) 3 (0) 7
5 Ласкавий Ярослав Леонідович «Полісся» (Олевськ) 3 (0) 3
6 Попович Віталій Володимирович «Полісся» (Олевськ) 3 (1) 6
7 Назаренко Вадим Ігорович «Сокіл» Житомирський р-н) 3 (0) 2
8 Островський Андрій Валентинович «Сокіл» Житомирський р-н) 3 (0) 4
9 Бридун Ярослав Олександрович «Звягель-750» (Новоград-Волинський) 2 (0) 5
10 Бортник Євгеній Олександрович «Звягель-750» (Новоград-Волинський) 2 (0) 3
11 Першко Василь Петрович  «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) 2 (0) 7

Гравці, які пропускають наступний матч

Гравець Команда Дата
1 Павленко Ярослав Леонідович «Україна» (Радовель) Наступний тур
2 Зінчук Андрій Сергійович «Сокіл» Житомирський р-н) Наступний тур
3 Невмержицький Іван Сергійович  «Арсенал-ДЛГ» (Овруч) Наступний тур