Рефері федерації взяла участь у семінарі арбітрів-жінок

реф

15 липня у Києві відбувся семінар-навчання для арбітрів та асистентів арбітра серед жінок, які проводять матчі чемпіонату України серед жіночих команд та чоловічі змагання за участю непрофесіональних команд.

Семінар відвідала й представниця Житомирщини – Марія Маринець, яка у якості асистента арбітра обслуговує матчі Вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд.

В урочистому відкритті семінару у Будинку футболу взяли участь голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, член Комітету арбітрів та куратор жіночого арбітражу Сергій Лисенчук та спостерігач арбітражу Прем’єр-ліги Михайло Овчар.

Лучано Лучі виокремив необхідне знання арбітрами англійської мови для того, щоб бути арбітром міжнародної категорії: “Це обов’язкова норма як у жіночому, так і чоловічому арбітражі”.

Під час семінару представниці прекрасної статі склали тестування з Правил гри та відеотест. Під час теоретичних занять було розглянуто низку важливих для арбітражу ситуацій. Інструктори КА УАФ Віктор Дердо та Леонід Ярмолинський ознайомили слухачів із нововведеннями до Правил гри, які вступлять в силу з початком нового чемпіонату України серед жіночих команд. Продовжився семінар переглядом відеоматеріалів з подальшою дискусією, щодо цікавих для арбітражу епізодів.

За матеріалами: Комітет арбітрів УАФ