У Попільні відбувся інноваційний урок футболу

ін. уроки футболу032

26 листопада в спортивному залі Попільнянського ліцею відбувся інноваційний відкритий урок із футболу.

Мета та завдання інноваційних відкритих уроків футболу – популяризація футболу, залучення якнайбільшої кількості дітей до постійних занять футболом, фізичною культурою, а також збільшення команд, які беруть участь в ДЮФЛ Житомирської області. Учні, які взяли участь в проекті зможуть продемонструвати набуті навички на Всеукраїнських фестивалях футболу.

Інноваційний урок футболу для 4-5-х класів проводив член лекторської групи Житомирської обласної асоціації футболу, переможець конкурсу «Учитель року-2005» м. Житомир, переможець конкурсу «Учитель року-2012» м. Київ, абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок та урок фізичної культури з елементами футболу-2013» Віктор Твардовський. Переглядали, брали участь в заході й вчителі фізичної культури з Попільні та голова Попільнянської районної федерації футболу Ігор Мурга.

Так як і в Чуднові, учні ознайомилися з технікою передачі м’яча внутрішньої стороною стопи, закріпили ведення м’яча внутрішньою і  зовнішньої сторонами стопи, навчалися потрапляти по м’ячу серединою підйому, виконували удари на точність, провели футбольні вікторини, а також дізналися про історію футболу.

Організатором інноваційних уроків футболу стала громадська організація «Ветерани футболу Житомирщини» за підтримки громадської ради при Житомирській облдержадміністрації та Житомирської обласної асоціації футболу, які забезпечили ліцей футбольними м’ячами, фішками, воротами, манішками й футболками.